Anasayfa ANASAYFA | reklam REKLAM VERİN | yardım YARDIM
anasayfa
Detaylı Arama | Tüm İlanlar | Ücretsiz Üye Ol! | Üye Girişi
 KATEGORİLER
Ahşap Tekne
Ahşap yat
Balıkçı Teknesi
Bot
Dalış Teknesi
Denizcilik Firmaları
Diğer
Dory
Ekipman
Fiber
Gulet
Hizmet Gemisi
Hizmet Teknesi
Jeneratör
Jet Bot
Jet Ski
Katamaran
Kiralık Tekneler
Klasik Tekne
Maketçilik
Megayat
Motor
Motor Dıştan Takma
Motor İçten Takma
Motorlu Tekne
Motoryat
Optimist-Lazer
Paraşüt Teknesi
Piyade
Romörk
Romörkör
Sandal
Sürat
Şişme Bot
Tanker
Tirhandil
Trawler
Yelkenli
Yolcu Gemisi
Yük Gemisi
WWW.TEKNEBURADA.COM KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ

1. TEKNE İLAN KULANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİNİN TARAFLARI, KONUSU VE KAPSAMI

1.1. Bu internet sitesini (Kısaca "TEKNE İLAN" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde "TEKNE İLAN"ı kullanmaktan vazgeçiniz. "TEKNE İLAN" sahibi bu “TEKNE İLAN”da yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, "TEKNE İLAN”ı ve “TEKNE İLAN” kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

1.2. Bu “TEKNE İLAN”ın sahibi WWW.TEKNEBURADA.COM (Bundan böyle kısaca "TEKNEBURADA" olarak anılacaktır)’dir. “TEKNE İLAN”da sunulan ve işbu sözleşmenin 3. Maddesinde belirtilen hizmetler WWW.MAKINABURADA.NET tarafından sağlanmaktadır.

1.3. Bu “TEKNE İLAN”’da sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek yada bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde “TEKNE İLAN”ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. İşbu sözleşme içinde belirtilen koşulları "TEKNEBURADA" "KULLANICI"ya herhangi bir ihbarda ve bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler periyodik olarak “TEKNE İLAN”da yayımlanacak ve yayımlandığı tarihte geçerli olacaktır. "TEKNEBURADA" tarafından işbu sözleşme hükümlerinde yapılan her değişikliği “TEKNE İLAN” hizmetlerinden yararlanan ve “TEKNE İLAN”a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

1.4. İşbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları" 06/07/2009 tarihinde en son değişiklik yapılarak (Sürüm 1.0.) ve internet sitesi üzerinden yayınlanarak; “TEKNE İLAN”ı kullanan her kişi tarafından erişimi mümkün kılınıp yürürlüğe konmuştur. İşbu "Site Kullanım Koşulları" ayrıca, "TEKNEBURADA" hizmetlerinden belli bir bedel ödeyerek veya ödemeden yararlanacak olan kullanıcılarla yapılmış ve/veya yapılacak olan her türlü "Üyelik Sözleşmesi"nin de ayrılmaz bir parçasıdır.

2. TANIMLAR

2.1. SİTE : "TEKNEBURADA" tarafından belirlenen çerçeve içersinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan www.makinaburada.net ana alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından erişimi mümkün olan internet sitesi.

2.2. KULLANICI : “TEKNE İLAN”a ve/veya "TEKNEBURADA VERİTABANI"na çevrimiçi (on-line) ortamdan erişen her gerçek ve tüzel kişi.

2.3. LİNK : “TEKNE İLAN” üzerinden “TEKNE İLAN” içerisine veya bir başka internet sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir internet sitesinden “TEKNE İLAN”a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantı.

2.4. İÇERİK : “TEKNE İLAN”dan yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, yazı, dosya, resim, video, rakam v.b görsel, yazınsal ve işitsel imgeler.

2.5. "TEKNEBURADA ARAYÜZÜ" : Başta "ÜYE"ler tarafından oluşturulan içeriğin "KULLANICILAR" tarafından görüntülenebilmesi ve "TEKNEBURADA VERİTABANI"ından sorgulanabilmesi amacıyla "KULLANICILAR" tarafından kullanılan; 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunan ve tüm fikri hakları "TEKNEBURADA"e ait olan tasarımlar içerisinde “TEKNE İLAN” üzerinden yapılabilecek her türlü işlemin gerçekleştirilmesi için bilgisayar programına komut veren internet sayfaları.

2.6. TEKNEBURADA VERİTABANI : “TEKNE İLAN” dahilinden erişilen içeriklerin depolandığı, tasnif edildiği, sorgulanabildiği ve erişilebildiği "TEKNEBURADA"e ait olan 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince korunan veritabanı.

2.7. "ÜYE" : "TEKNEBURADA" tarafından sunulan özel nitelikli hizmetlerden, "TEKNEBURADA" tarafından “TEKNE İLAN” üzerinde tanımlanan "ÜYE"lik sürecini tamamlayarak; "TEKNEBURADA"in elektronik ortamda verdiği onay neticesinde yararlanan ve bu hizmetlere özel olarak hazırlanmış sözleşmeleri "ÜYE"lik kayıt süreci içerisinde verdiği elektronik onayla kabul eden her gerçek ve/veya tüzel kişi "KULLANICI".

2.8. "ÜYE SÖZLEŞMESİ" : “TEKNE İLAN” dahilinde "TEKNEBURADA" tarafından sunulan özel nitelikteki hizmetlerden yararlanma koşullarını belirten; "TEKNEBURADA" ile "ÜYE" arasında üyelik kayıt sürecinde "ÜYE"nin elektronik olarak verdiği onay neticesinde elektronik ortamda akdedilen işbu site kullanım koşullarının ayrılmaz bir parçası olan elektronik sözleşme. "TEKNEBURADA", "ÜYE SÖZLEŞMESİ"ni farklı üyelik ve/veya hizmet gruplarına göre kategorize ederek farklı isimlerle "ÜYE"nin onayına sunabilir. Bu durumda "ÜYE" olacak kişi; almak istediği hizmetlere göre; o hizmetleri düzenleyen sözleşmelerden seçtiği hizmetle ilgili olanı kabul etmiş olmaktadır.

3. TEKNEBURADA HİZMETLERİ

3.1. "TEKNEBURADA", "ÜYE"ler tarafından "TEKNEBURADA VERİTABANI"na yüklenen içeriklerin "KULLANICILAR" tarafından “TEKNE İLAN” üzerindeki arayüzler kullanılmak suretiyle "TEKNEBURADA VERİTABANI" üzerinden sorgulanabilmesini ve “TEKNE İLAN” üzerinden "TEKNEBURADA"e ait arayüzler tarafından görüntülenebilmesini temin etmektedir.

3.2. "TEKNEBURADA", "ÜYELİK SÖZLEŞMESİ"nde belirtilen ve ilgili hizmete ilişkin “TEKNE İLAN” içerisinde yapılan açıklamalar çerçevesinde "ÜYE"lerine; ilanlarını yayımlama, sanal mağaza açma, ürün ve hizmetlerini satışa sunma, teklif alma ve verme, satışını gerçekleştirme, satış bedellerini tahsil etme, "KULLANICILAR" ve/veya "ÜYE"lerle çeşitli kanallar üzerinden (Örn. Kısa mesaj, elektronik posta, “TEKNE İLAN” dahilinde mesaj iletme v.b.) haberleşmede bulunma gibi işlemleri “TEKNE İLAN” dahilinde yapabilecekleri ortamı sunmaktadır.

3.3. "TEKNEBURADA", "ÜYELİK SÖZLEŞMESİ"nde belirtilen ve ilgili hizmete ilişkin “TEKNE İLAN” içerisinde yapılan açıklamalar çerçevesinde "ÜYE"lerine “TEKNE İLAN” içerisinde "KULLANICILAR"ın "ÜYE"lerin ilanlarına daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak üzere ilanların görüntülenmesini önceliklendiren çeşitli tiplerde listeleme hizmetleri vermektedir.

3.4. "TEKNEBURADA", "ÜYE"lerin “TEKNE İLAN” dahilinde yayımladıkları ilanlara ve yaptıkları işlemlere ilişkin diğer "ÜYE"ler tarafından “TEKNE İLAN” üzerinden "TEKNEBURADA"e yöneltilecek yorum yapma ve profil puanı verme ayrıca “TEKNE İLAN” dahilinde gerçekleştirilen işlemlere ilişkin memnuniyetlerini bildirmeye yönelik iletişim kanallarını da “TEKNE İLAN” üzerinden "ÜYE"lerinin hizmetine sunmaktadır.

3.5. "TEKNEBURADA", "ÜYE"lerine “TEKNE İLAN” dahilinde gerçekleştirdiklere işlemlere, beğenilerini yönelik “TEKNE İLAN” içerisindeki hareketlere ve kendilerine ait olan ilanlara ilişkin diğer "ÜYE" ve "KULLANICI"ların görüntüleme sayılarına yönelik çeşitli kategoriler altında raporlama hizmetlerini sunmaktadır.

3.6. "TEKNEBURADA" tarafından verilen hizmetler yukarıdaki maddelerde belirtilenlerle sınırlı değildir. Yukarıda sayılan hizmetler "TEKNEBURADA" tarafından sunulan temel hizmetler olup bu hizmetlere yeni hizmetlerin eklenmesi, yukarıda belirtilen hizmetlerin kapsam ve sunulma koşullarının değiştirilmesi tamamen "TEKNEBURADA"in yetkisi dahilindedir. "TEKNEBURADA" bu yetkisini herhangi bir bildirimde bulunmadan tek taraflı olarak dilediği biçimde kullanabilir.

4. TEKNEBURADA TEKNE İLANI KULLANIMINA İLİŞKİN KOŞULLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER

4.1. "KULLANICILAR" yalnızca hukuka uygun amaçlarla “TEKNE İLAN” üzerinde işlem yapabilirler. "KULLANICILAR"ın ve "ÜYE"lerin, “TEKNE İLAN” dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.

4.2. “TEKNE İLAN”, "ÜYE"ler tarafından "TEKNEBURADA VERİTABANI"na yüklenen "İÇERİK"lerin "KULLANICI"lar tarafından görüntülenmesi esasıyla çalışmaktadır. "TEKNEBURADA", "KULLANCI"lar tarafından görüntülenen "İÇERİK"lerin hiçbir koşulda doğruluğunu, güvenliğini ve hukuka uygunluğunu garanti etmemekte; bu "İÇERİK"ler dolayısıyla hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

4.3. "KULLANICI" “TEKNE İLAN” dahilinde bulunan her türlü resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanları, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla "TEKNEBURADA" ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

4.4. “TEKNE İLAN” dahilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden; "ÜYE"ler tarafından oluşturulan ilanlardan ve "İÇERİK"lerden dolayı "TEKNEBURADA"in, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, "TEKNEBURADA" çalışanlarının, şubelerinin ve yöneticilerinin, "TEKNEBURADA" yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır.

4.5. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, "TEKNEBURADA"e “TEKNE İLAN” dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. "TEKNEBURADA", "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler tarafından "TEKNEBURADA"e iletilen veya “TEKNE İLAN” üzerinden kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

4.6. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, “TEKNE İLAN” dahilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacağını, "TEKNEBURADA"’in ve üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarı sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

4.7. "TEKNEBURADA", “TEKNE İLAN” dahilinde sunulan hizmetleri ve “TEKNE İLAN” dahilinde erişilen "İÇERİK"leri içerikleri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. "TEKNEBURADA", bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önel vermeden kullanabilir.

4.8. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, "TEKNEBURADA"in talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri ivedi olarak yerine getirmek zorundadırlar. "TEKNEBURADA" tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme istekleri gerekli görüldüğü takdirde "TEKNEBURADA" tarafından yapabilir. "TEKNEBURADA" tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin, "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararlar, hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen talebin yöneltildiği "KULLANICI" veya "ÜYE"ye aittir.

4.9. "KULLANICI"lar, “TEKNE İLAN” dahilinde eriştikleri bilgileri yalnızca bu bilgileri ifşa eden eden "ÜYE" veya "TEKNEBURADA"in ifşa ettiği amaçlara uygun olarak kullanmakla yükümlüdür.

4.10. “TEKNE İLAN” üzerinden, "TEKNEBURADA"in kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya "İÇERİK"lere ve/veya dosyalara link verebilir. Bu link'ler sadece referans kolaylığı nedeniyle sağlanmış olup ilgili web sitesini veya işleten kişiyi desteklemek amacıyla veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. “TEKNE İLAN” üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler vasıtasıyla erişilen web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında "TEKNEBURADA"in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

4.11. "TEKNEBURADA", 5651 Sayılı Yasa uyarınca "Yer Sağlayıcısı"dır ve bu konuda Telekomünikasyon Kurumu İletişim Başkanlığı’ndan ilgili emredici mevzuat uyarınca "Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi" almıştır. "TEKNEBURADA", 5651 Sayılı Yasa ve ilgili mevzuat uyarınca "Yer Sağlayıcı"lara getirilen yükümlülüklere uymak amacıyla "KULLANICI"ların “TEKNE İLAN” üzerinde gerçekleştirdikleri işlemlere ilişkin ilgili mevzuatta belirtilen nitelikteki kayıtları yasal süresi içinde kayıt altına almakta ve saklamaktadır.

4.12. " TEKNEBURADA", 5651 Sayılı Yasa uyarınca "Yer Sağlayıcı" olması nedeniyle ilgili yasanın 5. Maddesinde belirtilen yükümlülüklere tam ve eksiksiz olarak uymakla mükelleftir.

4.13. "TEKNEBURADA", “TEKNE İLAN”’ üzerinden "KULLANICILAR" veya "ÜYE"ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "ÜYELİK SÖZLEŞME"leri hükümleri doğrultusunda kullanabilir, ifşa edebilir, bu bilgileri işleyebilir, paylaşabilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. "TEKNEBURADA" aynı zamanda; kullanıcı veya ziyaret edenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefonu, IP adresi, “TEKNE İLAN”nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, tarayıcı (browser) tipi, tarih ve saat gibi bilgileri de istatistiki değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

4.14. “TEKNE İLAN” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen içeriği elde etmek maksadıyla yoğun şekilde "TEKNEBURADA VERİTABANI"ndan bilgi çekmek yasaktır. Bu yasağa uymayarak "TEKNEBURADA VERİTABANI"ndan yoğun şekilde bilgi çeken kişiler T.C.K. Mad. 243 (1)’deki bilişim sistemine yetkisiz giriş yapmış olduğu varsayılarak Sahibinden tarafından haklarında cezai kovuşturma başlatılacaktır.

4.15. “TEKNE İLAN” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen içeriğin depolandığı veritabanına yalnızca ilgili içeriklerin görüntülenmesi amacıyla ve/veya "TEKNEBURADA"in yazılı olarak izin verdiği kullanım koşulları çerçevesinde üçüncü kişilerce erişilmesi hukuka uygundur. Bunun dışındaki yapılan erişimler hukuka aykırı olup; "TEKNEBURADA’in gerekli talep, dava ve takip hakları saklıdır.

4.16. “TEKNE İLAN” üzerinden yayınlanan ilanların, "TEKNEBURADA ARAYÜZÜ"nün "TEKNEBURADA"in yazılı rızası olmadan kopyalanması, çoğaltılması, iletilmesi, işlenmesi ve başka internet sitelerinde ve mecralarda görüntülenmesi yasaktır.

4.17. ”TEKNE İLAN” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen her türlü "İÇERİK"in "TEKNEBURADA’in yazılı rızası olmadan üçüncü kişilerce "TEKNEBURADA sitesi dışında başta internet olmak üzere herhangi bir iletişim ortamında görüntülenmesi yasaktır.

4.18. ”TEKNE İLAN” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen ilanlarda yer alan kişisel veriler hiçbir koşul ve şart altında kişisel veri sahiplerinin ve "TEKNEBURADA"in yazılı izni dışında üçüncü kişilerce kullanılmaz, işlenemez, iletilemez, görüntülenemez ve ifşa edilemez.

4.19. "TEKNEBURADA VERİTABANI" ve bu veri tabanında yer alan bilgiler kısmen veya tamamen Sahibinden’in yazılı rızası olmadan kopyalanamaz, başka veritabanlarına aktarılmaz ve bu veritabanlarından üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılamaz.

5. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Bu “TEKNE İLAN” dahilinde erişilen veya hukuka uygun olarak kullanıcılar tarafından sağlanan bilgiler ve bu “TEKNE İLAN”nin (sınırlı olmamak kaydıyla "TEKNEBURADA VERİTABANI", "TEKNEBURADA ARAYÜZÜ", tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar) tüm elemanları (Hepsi birden "TEKNEBURADA"in telif haklarına tabi çalışmaları olarak anılacaktır) ""TEKNEBURADA"'e ait ve/veya "TEKNEBURADA" tarafından üçüncü bir kişiden lisans altında alınmıştır. "KULLANICI"lar, "TEKNEBURADA" hizmetlerini, "TEKNEBURADA" bilgilerini ve ""TEKNEBURADA"’in telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının "TEKNEBURADA"in hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildirler. İşbu "Site Kullanım Koşulları" dahilinde "TEKNEBURADA" tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde "TEKNEBURADA"in telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.

İşbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları" dahilinde "TEKNEBURADA" tarafından sarahaten yetki verilmediği hallerde "TEKNEBURADA"; "TEKNEBURADA" hizmetleri, "TEKNEBURADA" bilgileri, "TEKNEBURADA" telif haklarına tabi çalışmaları, "TEKNEBURADA" ticari markaları, "TEKNEBURADA" ticari görünümü veya bu site vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

6. TEKNE İLAN KULLANIM KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİKLER

"TEKNEBURADA", tamamen kendi takdirine bağlı olarak işbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları"nı herhangi bir zamanda “TEKNE İLAN”’da ilan ederek değiştirebilir. İşbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları"nın değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacaktır. İşbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları" kullanıcının tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

7. MÜCBİR SEBEPLER

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, "TEKNEBURADA" işbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları", gizlilik politikası ve "ÜYELİK SÖZLEŞME”sinden herhangi birini geç ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, "TEKNEBURADA" açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için "TEKNEBURADA"in herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

"Mücbir sebep" terimi, ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve "TEKNEBURADA"in gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği olaylar olarak yorumlanacaktır. Bunun yanında sınırlı olmamak koşuluyla, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları gibi durumlar mücbir sebep olaylarına dahildir.

8. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları" uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları" dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları hariç olmak üzere Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Mahkemeleri (Merkez) ve İcra Daireleri yetkilidir.

9. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

İşbu "TEKNE İLAN Kullanım Koşulları" "TEKNEBURADA" tarafından “TEKNE İLAN” içersinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, işbu sözleşme hükümlerini “TEKNE İLAN”yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. ""TEKNEBURADA", dilediği zaman iş bu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir ve değişiklikler versiyon numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek “TEKNE İLAN” üzerinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim tekneburada.com'de yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından tekneburada.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.